מדריך קנייה: טבעות אירוסין בין 5000 ל 15000 שח

קניית טבעת אירוסין לפי תקציב:

המלצה :

למרות שלא תוכלו לקנות יהלום גדול  ואיכותי בתקציב בטווח של עד 15000 שח הרי שסכום זה בהחלט מספיק בכדי לקנות טבעת אירוסין יפה ומכובדת

לקבלת התמורה הטובה ביותר לכסף, אנו ממליצים להצמד  ליהלומים בטווח של 0.40 עד 0.80 קראט. לעתים קרובות ניתן להשיג יהלום גדול יותר עבור כספך על ידי בחירת צורה שאינה עגולה, שכן החיתוך  העגול הוא כמעט תמיד צורת היהלום היקרה ביותר לקרט.

לשיבוץ, עדיף לבחור טבעות סוליטר(יהלום בודד), מכיוון שהן מציעות את התמורה הטובה ביותר לכסף. כשמדובר במתכות, זהב 14K הוא הבחירה הטובה ביותר, המציעה עמידות ומראה טוב במחיר נמוך יותר מזהב 18K, פלטינה או פלדיום.

לסיום, הקפד לקנות את הטבעת שלך מספק מהימן,רצוי חבר בורסת היהלומים.

טבעות אירוסין עד 10000 שח

האם ניתן לקנות טבעת אירוסין איכותית ב -5000 עד 10000 שח?

אמנם תקציב טבעות אירוסין של 5,000 עד 10000  אינו גבוה, אך מספיק לקנות טבעת יהלום יפה ואיכותית שארוסתכם לעתיד תאהב ותעריך.

עם זאת, חשוב שהציפיות שלכם יהיו מציאותיות. עם תקציב בטווח זה, אפשר  למצוא יהלום מדהים ואלגנטי. עם זאת, יהיה עליכם להתפשר על כמה ממאפייני היהלום, במיוחד משקל הקראט.

כפי שהסברנו ביתר פירוט במדריך שלנו למשקל קראט היהלום, היהלומים עולים במחיר באופן אקספוננציאלי ככל שהם גדולים יותר. המשמעות היא שיהלום 1 קראט, למשל, גדול פי 5 ממחירו של יהלום 0.50 קראט.

המפתח להשגת התמורה הטובה ביותר לכסף בטבעת אירוסין ליהלומים הוא להוציא כמה שיותר על הגורמים שיש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על מראה היהלום, וכל זאת תוך הוצאות מועטות ככל האפשר על אלו שלא.

עם זאת, כדי לעזור לך להשיג את התמורה הטובה ביותר לכסף ולהשאר במסגרת התקציב עד 15000 שח, כל היהלומים שהמלצנו במדריך זה הם מתחת לקרט אחד.

 על ידי בחירת יהלום הקטן מ -1 קראט, תוכל להוציא יותר מהתקציב שלך על דברים כמו איכות חיתוך ושיבוץ יפה של היהלום.

 התוצאה היא טבעת אירוסין יפה יותר, והכל במחיר סביר .

 

המלצות לתמורה מיטבית לכסף

לפני שתתחיל לקנות טבעות, יש לעשות כמה דברים כדי לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר.

 

בחר רק יהלום בחתוך מעולה או אידיאלי

 

כל היהלומים נחתכים לצורה מסוימת. איכות החיתוך של היהלום מתייחסת למידת החיתוך והליטוש שלו. ככל שאיכות החיתוך טובה יותר, כך היהלום יראה יפה יותר והוא ינצוץ בחשיפה לאור.

בעוד שבחירת יהלום ממוצע או חתוך גרוע עשויה להיראות כדרך קלה לחסוך כסף, לא כן הדבר.  בסופו של דבר תקבל יהלום חסר ברק, כלומר בקושי ינצנץ גם כשנחשף להרבה אור.

 

בחר יהלום נקי לעין-לא מושלם

 

כל היהלומים המשמשים לטבעות אירוסין ותכשיטים אחרים מדורגים לפי ניקיונם וצבעם. ציונים אלה מתייחסים לאופן שבו יהלום נראה חסר צבע וללא תכלילים כאשר הוא נצפה בהגדלה במעבדת דירוג גמולוגית.

בניגוד לאמונה הרווחת, אינך צריך  לחפש יהלום עם צבע או ניקיון מושלמים. יהלומים עם ציוני צבע וניקיון טובים מאוד הם יקרים במיוחד, כלומר בסופו של דבר תשלמו יותר עבור תכונות שלעולם לא תוכלו להבחין בהם.

במקום זאת, אנו ממליצים לבחור ביהלום נקי לעין, כלומר ציוני הניקיון והצבע הנמוכים ביותר שעדיין נראים מושלמים במבט בעין בלתי מזוינת.

באמצעות הכסף שחסכת על ידי כך שלא בחרת ביהלום עם צבע או ניקיון מושלמים  תוכל להרשות לעצמך אבן גדולה יותר עם חיתוך איכותי יותר.

 

קנה רק יהלומים מתועדים על ידי GIA

 

 אנו ממליצים  לקנות רק יהלומים מתועדים על ידי ה- GIA . זהו גוף הדירוג האמין ביותר בתעשייה, כלומר ניתן לסמוך על התעודה שתציין במדויק את איכות החיתוך של היהלום, צבעו, ניקיונו ומאפיינים אחרים.

 

לטבעת, הימנע ממתכות אחרות מזהב 14K

 

רוב יצרני טבעות האירוסין  מציעים את הטבעות במגוון מתכות. לטבעת אופיינית, בדרך כלל תוכלו לבחור בין זהב לבן, ורוד או צהוב 14או 18K, כמו גם מתכות כמו פלטינה ופלדיום.

אם התקציב שלך לטבעת אירוסין נע בין  5,000 ל  10000, בדרך כלל רצוי להגביל את החיפוש לטבעות זהב 14בלבד.

זהב 14מציע את התמורה הטובה ביותר של מתכות טבעת האירוסין. לדוגמא, ההפרש בין זהב 14 קרט ל-18 קרט הוא 25% ו-200% ביחס לפלטינה.

השוואת הזהב שלנו 14לעומת 18מסבירה את ההבדלים בין שני סוגי הזהב בפירוט רב יותר. במקרה זה,רכישת זהב 14מפנה יותר תקציב  להוצאות על יהלום מרכזי מרשים ויפה יותר.

קניית טבעת אירוסין 5000 שח-מה ניתן לקבל

עכשיו, בואו נגיע לצד המעשי של קניית טבעת אירוסין. אם יש לך תקציב של 5000 שח לטבעת אירוסין, מבחר היהלומים והטבעות יהיה מוגבל למדי.

עם זאת, עדיין תוכל לרכוש טבעת יפה שתראה מדהימה על אצבע ארוסך לעתיד.

למשל, 0.43  קראט , צבע J, ניקיון SI1, יהלום עגול חתוך מעולה . התאימו אותו לטבעת סוליטייר מזהב לבן ויש לכם טבעת אירוסין מסוגננת

המפתח לתהליך זה, כפי שהזכרנו בעבר, הוא להתמקד בחלקים של יהלום שיש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על מראהו ומחירו

נתחיל עם הטבעת. בתקציב של 5000 שח, כמעט כל טבעות הפבה, ההילה ואבני הצד יהיו יקרות מדי.

בגלל זה, אנו ממליצים להיצמד לטבעת סוליטייר(אבן בודדת). טבעת  סוליטר נראית אלגנטית ויפה. מכיוון שיש לה עיצוב פשוט למדי, הוא במידה רבה חסין מפני טרנדים, כלומר מדובר באופציה נצחית שתיראה טוב בעוד 20 שנה .

בחירת טבעת סוליטר פירושה שתוכלו להקצות יותר מתקציבכם לקניית יהלום איכותי. על ידי בחירת טבעת סוליטר  דקה יחסית, תוכלו גם לגרום ליהלום קטן להיראות מעט גדול מכפי שהוא באמת.

בטווח עד 5000 שח כדאי לבדוק  יהלומים  מתחת לטווח של 0.50 קראט

 תוכלו למצוא את התמחור הטוב ביותר כאשר אתם מחפשים יהלומים בטווח של 0.43-0.40 קראט. רבים מיהלומים אלה זולים משמעותית מיהלומי חצי קרט, עם מעט או ללא הבדל במראה

הימנע מתשלום יתר על ניקיון או צבע

ניקיון וצבע יכולים להוסיף שניהם סכום משמעותי למחיר היהלום, ללא הבדל גדול מאוד במראהו.

בטווח מחירים זה, בדרך כלל יש להיצמד לטווח הצבעים H עד J עבור יהלומים עגולים  בזהב לבן, או לטווח K עד M עבור זהב צהוב או ורוד.כמו כן עדיף להתמקד בניקיון SI2 וכמובן תעודת GIA

קניית טבעת אירוסין תמורת 7000 שח – 10000 שח

בתקציב שלעד 10000 שח, תוכלו לקנות יהלום גדול משמעותית ולבחור ממגוון הרבה יותר גדול  טבעות אירוסין.

בטווח מחירים זה, אפשרויות כמו הגדרות פאווה והילה מתאפשרות יותר. אתה יכול גם להיצמד להגדרת סוליטר פשוטה ולבחור ביהלום גדול ומרשים יותר שיבלוט על אצבע ארוסתך לעתיד.

בתקציב זה בדוק יהלומים בטווח של 0.5 – 0.6  קרט צבע F-J ניקיון SI1-SI2 עם תעודת GIA

בתקציב זה תוכלו להרשות לעצמכם יהלום עגול באיכות טובה בטווח של 0.5 – 0.6 קראט, בתנאי שאתם מוכנים לבחור בטבעת סוליטר

טבעות פאבה והילה הופכות אופציה .טבעות אלו יכולות לשפר את היופי של טבעת האירוסין לעתיד שלך. חלקן, כמו טבעות הילה, יכולות גם ליצור אשליה של יהלום מרכזי גדול יותר עם נצנוץ בהיר ודרמטי יותר.

מכיוון שטבעות אלו עולות יותר מטבעת סוליטר פשוטה, ייתכן שתצטרך לבחור יהלום מרכזי מעט קטן יותר כדי להיכנס לסכום של פחות מ10000 שח.

טבעות אירוסין לדוגמא: תמורת 8000 שח – טבעת סוליטר עם יהלום 0.5 קרט I-SI1 GIA

קניית טבעת אירוסין תמורת 10000-15000 שח

טווח המשקלים : 0.60 – 0.85

טווח צבעים:   F – J

טווח נקיון: SI1-SI2

למרות שתקציב זה  בדרך כלל לא מספיק לרכישת יהלום באיכות גבוהה 1 קראט, תוכלו להרשות לעצמכם יהלום באיכות טובה הקרובה לגודל 1 קראט, בתנאי שתהיו מוכנים לעמוד בהגדרת סוליטר פשוטה.

 לדוגמא: יהלום עגול  0.80 קראט, צבע J, SI1  עם טבעת סוליטר

            יהלום עגול 0.7 קרט H-SI1

אפשרות נוספת היא להיצמד ליהלום בטווח של 0.65 עד 0.75 קראט,בצבע גבוה יותר